• Vernieuwde wielerkalender 2020

Vernieuwde wielerkalender 2020

Mannen

(WorldTour-koersen zijn vetgedrukt)

Juli
2-5: Sibiu Cycling Tour (Roemenië)
28-1 augustus: Ronde van Burgos (Spanje)
29-9 augustus: Ronde van Portugal

Augustus
1: Strade Bianche (Italië)

1-4: Ronde van Occitanië (Frankrijk)
2: Ronde van Getxo (Spanje)
5: Milaan-Turijn (Italië)
5-9: Ronde van Polen
6: Mont Ventoux Dénivelé (Frankrijk)
6-8: Ronde van Tsjechië
7-9: Tour de l'Ain (Frankrijk)
8: Milaan-San Remo (Italië)
12-16: Critérium du Dauphiné (Frankrijk)
15: Ronde van Lombardije (Italië)

18: GP Zottegem (België)
18: Ronde van Emilië (Italië)
18-21: Ronde van de Limousin (Frankrijk)
20: Gran Piemonte (Italië)
24: Classic Alpes-Maritimes (Frankrijk)
24-28: EK
24-29: Ronde van Indonesië
25: Bretagne Classic (Frankrijk)
27: Ronde van Poitou-Charentes (Frankrijk)
29: Druivenkoers (België)
29: Trofeo Matteotti (Italië)
29-20 september: Tour de France
29-2 september
: Ronde van Hongarije
29-5 september: Ronde van China 1
30: Brussels Cycling Race (België)
30: Memorial Pantani (Italië)

September
1-5
: Ronde van Denemarken
1-5: Coppi e Bartali (Italië)
4-7: Belgrado Banjaluka (Servië)
6: Ronde van de Doubs (Frankrijk)
6: Maryland Cycling Classic (VS)
7-14: Tirreno-Adriatico (Italië)
7-13: Ronde van China 2
8-13: Ronde van Roemenië
11: GP Québec (Canada)
12:
 Eurométropole Tour (België)
13: GP Montréal (Canada)
13:
 Antwerp Port Epic (België)
13: GP Fourmies (Frankrijk)
15-19: Ronde van Luxemburg
16: GP van Wallonië (België)
16: Ronde van Toscane (Italië)
16-19: Ronde van Slowakije
17: Coppa Sabatini (Italië)
19: Primus Classic (België
20-27: WK (Zwitserland)
20: Ronde van de Apennijnen (Italië)
20: Gooikse Pijl (België)
20: GP d'Isbergues (Frankrijk)
22: Regione Lombardia (Italië)
22: Parijs-Camembert (Frankrijk)
23: Omloop van het Houtland (België)
27: Parijs-Chauny (Frankrijk)
29-3 oktober: BinckBank Tour (Nederland/België)
29-4 oktober
: Ronde van Kroatië
30: Waalse Pijl (België)

Oktober
3: EuroEyes Cyclassics Hamburg (Duitsland)
3-25: Giro d'Italia
4: Luik-Bastenaken-Luik (België)
4: 
Tour de Vendée (Frankrijk)
6: Binche-Chimay-Binche (België)
7: Brabantse Pijl (België)
8: Parijs-Bourges (Frankrijk)
10: Amstel Gold Race (Nederland)
11: Gent-Wevelgem (België)
11: Parijs-Tours (Frankrijk)
12: Ordiziako Klasika (Spanje)
14: Scheldeprijs (België)
18: Ronde van Vlaanderen (België)
18: 
Japan Cup
18: Chrono des Nations (Frankrijk)
20-8 november: Vuelta a España
21: Driedaagse Brugge-De Panne (België)
25: Parijs-Roubaix (Frankrijk)

November
5-10: Ronde van Guangxi (China)

De Amstel Gold Race, vorig jaar gewonnen door Mathieu van der Poel, is verplaatst naar 10 oktober. (Foto: Pro Shots)

Vrouwen

Augustus
1: 
Strade Bianche (Italië)
26: GP de Plouay (Frankrijk)
29: La Course (Frankrijk)

September
1-6: 
Boels Ladies Tour (Nederland)
11-19: Giro Rosa (Italië)
30: Waalse Pijl (België)

Oktober
4: 
Luik-Bastenaken-Luik (België)
10: Amstel Gold Race (Nederland)
11: Gent-Wevelgem (België)
18: Ronde van Vlaanderen (België)
23-25: Ronde van Chongming (China)
25: Parijs-Roubaix (Frankrijk)

November
6-8: 
Madrid Challenge by la Vuelta (Spanje)
10: Ronde van Guangxi (China)


Reacties

Note: HTML is not translated!